Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plikostrada.pl - UWAŻAJCIE NA TEN SERWIS!

Utworzony przez =====, 2 stycznia 2013 r. o 20:02
Co mam zrobić jeśli minęło już 14?! Nie chcą usunąć mojego konta.
  Olać sprawe lub grozić im sądem i mediami :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś ściągnął cokolwiek z tej strony? Bo z tego co czytam (ja się nie zalogowałam po otrzymaniu hasła) to nie można stamtąd nic ściągnąć, a to już chyba powód do reklamacji/zerwania umowy czy jakichkolwiek innych króków. Żadają zapłaty abonamentu, ale przecież abonament wiąże się z świadczeniem usługi. Jak więc płacić za usługę, której nie ma? Piszcie, czy komuś udało się coś stamtąd ściągnąć czyli skorzystać z ich oferowanej usługi?   A i jeszcze jedno, czytałam też, że są osoby, które nie rejestrowały się i nie klikały linka aktywacyjnego a i tak dostały znane wszystkim maile. Ja, ponieważ minął miesiąc od rzekomego zawrcia umowy, nie jestem w stanie sobie przypomnieć czy kliknęłam w ten link - jest możliwość że po wypełnieniu formularza na tym się zatrzymałam widząc, że za dużo żądają i nie klikałam tego czegoś, ale jak to sprawdzić? wie ktoś?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisałem taką wiadomość. nie wiem co z tego będzie, ale mam nadzieję że bedzie...         W związku z nie otrzymaniem pisemnej umowy której nie podpisywałem własnoręcznie potwierdzam odstąpienie od umowy z państwa serwisem plikostrada.pl  w związku z włamaniem na moja pocztę nie odpowiadam i nie jestem niczym związany i zobowiązany z państwa serwisem.   Zgodnie z regulaminem za każdą wiadomość którą od państwa dostanę czy to listowną czy drogą elektroniczną zobowiązują się państwo zapłacić mi kwotę 2000 zł na dowolnie wybrane przeze mnie konto bankowe,  za kolejne wiadomości z państwa serwisu i serwisów z nim powiązanych zobowiązują się państwo zapłacić za taką operację kwotę 4000 zł w przeciwnym wypadku sprawa trafi na drogę sądową.   z wyrazami szacunku                              Szanowny Pan   Regulamin. 1. za każdą wiadomość związaną i powiązaną z serwisem plikostrada.pl serwis plikostrada.pl będzie zobowiązany     uiścić opłatę w wysokości 2000 zł 2. każda wiadomość listowna czy też mailowa  związana z serwisem plikostrada.pl oraz adrsem pomoc@plikostrada.pl    serwis plikostrada.pl będzie zobowiązany uiścić dla mnie opłatę w wysokości 4000 zł. 3. każda wiadomość i informacja listowna czy też elektroniczna związana z serwisem plikostrada.pl     będzie zobowiązaniem do zapłacenia mi na dobrowolnie wybrane przeze mnie konto bankowe    kwoty w wysokości 4000 zł. 4. Odpowiadając na tę wiadomość oraz generując jakąkolwiek wiadomość związaną z serwisem plikostrada.pl     oraz związaną z adresem pomoc@plikostrada.pl zgadzają się państwo i akceptują powyższy regulamin. 5. w przypadku nie zastosowania się do powyższych punktów regulaminu serwis plikostrada.pl i inne z nim związane    będą skierowane na drogę sądową. niniejszym serwis plikostrada.pl będzie zobowiązany uiścić     opłaty zawarte w regulaminie na dowolnie wybrane przeze mnie konto bankowe w ciągu 14 dni od daty złamania                                                                         któregokolwiek z wyżej  wymienionych punktów regulaminu.    wymienionych punktów regulaminu  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też byłam taka głupia i 8 lutego 2014r założyłam konto i ok. 3 marca dostałam widomośc o wpłatę 94 zł a ja nawet nie pobrała nic żadnego pliku i wczoraj też dostałam wiadomość  o wpłacie  do 3 dni  a jak nie to sprawa w sądzie. I nie podałam żadnych prawdziwych danych tylko email co robić? ?????????? wsadzą mnie do więzienia jak nie zapłacę proszę o odpowiedz gdy dziś poczytałam tych waszych wypowiedzi to się uspokoiłam trochę  ale co robić nie reagować ? prszę o odp. błagam  :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witajcie! ja tez dostalem pare listow od nich ale nie zamierzam im placic poprostu to jest wprowadzanie czlowieka w blad, oni sami nie wiedza na czym stoja ciekawe czy dostasne jeszcze pismo po tym jak dostalem przedsadowne do zaplaty tylko ze oni nie zobacza tych pieniedzy , bo jak raz zaplacisz to bedziesz placil do konca zycia.  powodzenia w walce z zydostrada ps: czy sa tu jacys ludzie ze slaskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ze Śląskiego, też dostałem wezwanie przedsądowe do zapłaty ! Oczywiście tego nie zapłacę gdyż nie dostałem żadnego wezwania listem poleconym !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedewszystkim ~Kajkokosz~ świetna propozycja, ale jesteś w stosunku do nich zbyt uczciwy podając im czarno na białym regulamin, przecież od razu wiadomo o co chodzi. No bo u nich, to przecież bez wrypania się w ten shit nie wiadomo o co chodzi.   UWAGA Poniższe informacje nie zwiększają, przynajmniej mojego zaufania, do polskiego ustawodawstwa i wymiaru sprawiedliwości:   1. Zdaniem podobno znających się na tym osób plikoSRADA oferuje usługę wcale nie ściągania plików (wbrew reklamom), lecz założenie i prowadzenie konta w serwisie. A taką usługę świadczy prawidłowo, bo przecież ochoczo wszystkim zakłada konta. Dlatego nie można rozwiązać umowy z powodu braku możliwości ściągania czegokolwiek (czyli abonament 96 zł płaci się tylko i wyłącznie za utworzenie konta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)   2. Z analizy wszystkich możliwych ustaw i ich regulaminu wynika, że jedyną rzeczą, do której można się przyczepić jest nieuczciwa praktyka rynkowa i tylko o coś takiego powództwo można by wytoczyć (oczywiście trzeba udowodnić, że reklama wprowadza w błąd, i że np ponadto straszenie sądem i komornikiem oraz odpowiedzialnością karną również jest bezprawne).   3. Podobno NIP, KRS czy jakikolwiek nr rejestrowy (czy to w kraju prowadzenia działalności czy w kraju siedziby) nie jest konieczny do ważności umowy (to nie moje zdanie, ja czytałem coś innego, ale widocznie inni wiedzą więcej).   4. To co rzuca się w oczy po przeczytaniu regulaminu to: - conajmniej kilka klazul niedozwolonych - m. in. o tym, że właściwy w rozstrzyganiu jest sąd dla miejsca siedziby przedsiębiorcy, albo obciążanie konsumenta kosztami windykacyjnymi czy też wygórowana kara umowna (rejestr klauzul niedozwolonych w umowach prowadzi UOKiK - można sobie porównać, nniektóre są identyczne z tymi zawartymi w regulaminie - dlaczego funkcjonują w biały dzień? nie umiem odpowiedzieć). Mimo jednak nawet stwierdzenia nieważności tych klauzul reszta pozostaje ważna, w tym nasz kochany abonament - jedyną drogą jest tu podniesienie zarzutu stosowania nieuczciwej praktyki rynkowej   - na końcu regulaminu jest mowa o fakturze VAT - ktoś taką dostał? ktoś skutecznie takiej zażądał, skoro w regulaminie o niej piszą?    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat z "Jak bezpiecznie kupować w sieci" Konsumenckiego Centrum E-porad   Przykłady złych praktyk stosowanych przez sklepy internetowe,  których zauważenie powinno wzbudzić naszą czujność, to: *linki do regulaminu lub informacji o frmach nie są dostępne ze strony głównej (czyli znalezienie tych linków  wymaga kliknięć w podstrony),  * linki są zbyt słabo widoczne (np. kolorystycznie niemal  zlewają się z tłem), * wymagane prawem informacje przedstawione są mniejszą czcionką niż inne informacje zawarte na  stronie lub w taki sposób, że ich odszukanie i wyodrębnienie spośród innych informacji jest utrudnione.   Konsument powinien powstrzymać się od  zawarcia umowy do czasu rozwiania wątpliwości, gdy:   przedsiębiorca nie jest ujawniony w żadnym rejestrze, .  na stronie są trudności z dostępem do wymaganych  prawem informacji   Coś z tego wyżej wygląda znajomo? mi tak..     Konsument powinien pamiętać, że akceptacja regulaminu może być równoznaczna z zawarciem umowy. Taki sposób  zawierania umów jest zgodny z prawem, a w dobie usług świadczonych drogą elektroniczną staje się coraz bardziej  powszechny.   JAK WIDAĆ PEWNE RZECZY TRZEBA POWOLI PRZYJMOWAĆ DO WIADOMOŚCI, TAKICH FIRM PRZY SPRZYJAJĄCYM IM PRAWIE BĘDZIE CORAZ WIĘCEJ !!!! JEDYNA METODA TO CZYTAĆ, SPRAWDZAĆ, PYTAĆ, ZANIM WPROWADZI SIĘ JAKIEKOLWIEK DANE, KLIKNIE SIĘ W JAKIKOLWIEK LINK, KTÓRY MOŻE BYĆ ZAWARCIEM UMOWY CZY TEŻ ZANIM ZAAKCEPTUJE SIĘ JAKIKOLWIEK REGULAMIN.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedewszystkim ~Kajkokosz~ świetna propozycja, ale jesteś w stosunku do nich zbyt uczciwy podając im czarno na białym regulamin, przecież od razu wiadomo o co chodzi. No bo u nich, to przecież bez wrypania się w ten shit nie wiadomo o co chodzi.   UWAGA Poniższe informacje nie zwiększają, przynajmniej mojego zaufania, do polskiego ustawodawstwa i wymiaru sprawiedliwości:   1. Zdaniem podobno znających się na tym osób plikoSRADA oferuje usługę wcale nie ściągania plików (wbrew reklamom), lecz założenie i prowadzenie konta w serwisie. A taką usługę świadczy prawidłowo, bo przecież ochoczo wszystkim zakłada konta. Dlatego nie można rozwiązać umowy z powodu braku możliwości ściągania czegokolwiek (czyli abonament 96 zł płaci się tylko i wyłącznie za utworzenie konta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)   2. Z analizy wszystkich możliwych ustaw i ich regulaminu wynika, że jedyną rzeczą, do której można się przyczepić jest nieuczciwa praktyka rynkowa i tylko o coś takiego powództwo można by wytoczyć (oczywiście trzeba udowodnić, że reklama wprowadza w błąd, i że np ponadto straszenie sądem i komornikiem oraz odpowiedzialnością karną również jest bezprawne).   3. Podobno NIP, KRS czy jakikolwiek nr rejestrowy (czy to w kraju prowadzenia działalności czy w kraju siedziby) nie jest konieczny do ważności umowy (to nie moje zdanie, ja czytałem coś innego, ale widocznie inni wiedzą więcej).   4. To co rzuca się w oczy po przeczytaniu regulaminu to: - conajmniej kilka klazul niedozwolonych - m. in. o tym, że właściwy w rozstrzyganiu jest sąd dla miejsca siedziby przedsiębiorcy, albo obciążanie konsumenta kosztami windykacyjnymi czy też wygórowana kara umowna (rejestr klauzul niedozwolonych w umowach prowadzi UOKiK - można sobie porównać, nniektóre są identyczne z tymi zawartymi w regulaminie - dlaczego funkcjonują w biały dzień? nie umiem odpowiedzieć). Mimo jednak nawet stwierdzenia nieważności tych klauzul reszta pozostaje ważna, w tym nasz kochany abonament - jedyną drogą jest tu podniesienie zarzutu stosowania nieuczciwej praktyki rynkowej   - na końcu regulaminu jest mowa o fakturze VAT - ktoś taką dostał? ktoś skutecznie takiej zażądał, skoro w regulaminie o niej piszą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zostalam oszukana przez plikostrade i jestem gotowa dolaczyc do zespolu ludzi skladajacych zbiorowy pozew do Sadu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naciągacze ide do prokutatury niech robią jak robale za 1600 bruto a nie naciągają ludzi skurielce ale mają tupt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam jesli ktos założył fikcyjne konto i nie podał prawdziwych danych to skasujcie konto emaill które podaliscie w rejestracjii skasujcie je całkowicieI  I TO SZYBKO  ,ja skasowałam po  dostaniu 3 grozby mija 1,5 miesiaca i nic  nie dostałaPRZYSZŁO  poczta PL  ,skasowałam email i nie denerwuje sie przynajmniej tymi głupimi grozbami od nich ,to ze strasza iz znaja numer IP nic im nie daje  gdyz dane są nie prawdziwe ,a takie konto u nich mógł zalozyc sobie kazdy kto u mnie przebywał ,(np. pies wszedł mi na klawiature i niechcacy wcisnął enter P:) i jeszcze jedno jak ktos ma dynamiczne zmienne IP to olac naciągaczy , A I NIE WIEM JAK TO ZNISZCZENIE EMEILLA MA SIE DO TYCH CO PRAWDZIWE DANE  PODALI ,ALE CÓŻ MOŻNA SPRÓBOWAC SKASOWAC MEILA I ZOBACZYC CZY COS PRZYJDZIE POCZTĄ PL pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja dwa dni temu wysłałam na pomoc@plikostrada.pl wysłałam pismo w pdf, gdyż na taki zwykły e-mail mi nie odpowiadali, więc pięknie im napisałam w pdf i na ten do dwóch godzin odpowiedzieli że potwierdzają moje rozwiazanie umowy
czesc, powiedz mi jakie cudowne pismo do nich napisalas , ze plikostrada potwierdza rozwiazanie umowy, prosze podpowiedz mi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Ja własnie wkleiłam przed chwilą to:   W związku z nie otrzymaniem pisemnej umowy której nie podpisywałem własnoręcznie potwierdzam odstąpienie od umowy z państwa serwisem plikostrada.pl  w związku z włamaniem na moja pocztę nie odpowiadam i nie jestem niczym związany i zobowiązany z państwa serwisem.   Zgodnie z regulaminem za każdą wiadomość którą od państwa dostanę czy to listowną czy drogą elektroniczną zobowiązują się państwo zapłacić mi kwotę 2000 zł na dowolnie wybrane przeze mnie konto bankowe,  za kolejne wiadomości z państwa serwisu i serwisów z nim powiązanych zobowiązują się państwo zapłacić za taką operację kwotę 4000 zł w przeciwnym wypadku sprawa trafi na drogę sądową.   z wyrazami szacunku                              Szanowny Pan   Regulamin. 1. za każdą wiadomość związaną i powiązaną z serwisem plikostrada.pl serwis plikostrada.pl będzie zobowiązany     uiścić opłatę w wysokości 2000 zł 2. każda wiadomość listowna czy też mailowa  związana z serwisem plikostrada.pl oraz adrsem pomoc@plikostrada.pl    serwis plikostrada.pl będzie zobowiązany uiścić dla mnie opłatę w wysokości 4000 zł. 3. każda wiadomość i informacja listowna czy też elektroniczna związana z serwisem plikostrada.pl     będzie zobowiązaniem do zapłacenia mi na dobrowolnie wybrane przeze mnie konto bankowe    kwoty w wysokości 4000 zł. 4. Odpowiadając na tę wiadomość oraz generując jakąkolwiek wiadomość związaną z serwisem plikostrada.pl     oraz związaną z adresem pomoc@plikostrada.pl zgadzają się państwo i akceptują powyższy regulamin. 5. w przypadku nie zastosowania się do powyższych punktów regulaminu serwis plikostrada.pl i inne z nim związane    będą skierowane na drogę sądową. niniejszym serwis plikostrada.pl będzie zobowiązany uiścić     opłaty zawarte w regulaminie na dowolnie wybrane przeze mnie konto bankowe w ciągu 14 dni od daty złamania                                                                         któregokolwiek z wyżej  wymienionych punktów regulaminu.    wymienionych punktów regulaminu Nie wiem co mi przyślą.Mam nadzieję ze to coś da.Boje się jak cho.........a,ale cóz moje dane sa błędne.Mam cichą nadzieję,że nic mi nie zrobią.Boże co to ma znaczyć jakies strony a jak coś do nich napiszesz,to oni nie odpowiadają.Chciałam odstąpić od umowy po otrzymaniu od nich meila,ale oni mi tylko przysłali ponaglenie do zapłaty i cisza.Napisze do was jak mi cos odeślą.Pozdrawiam Iwona  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej nic do nich nie pisac gdyz  moze sie to obrócic przeciw wam , skasowac szybko konto meilowe i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i oni dalej piszą o uregulowaniu oplaty.Pomocy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i oni dalej piszą o uregulowaniu oplaty.Pomocy.
jesli nie poodawałas tam prawdziwych danych ,poprostu skasuj swój emeil  na który przychodzą ci te grozby i śięty spokój bedziesz miec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też się kiedyś martwiłam, że dostanę wezwanie do zapłaty itp. Po niedługim czasie okazało się, że to jedna wielka ściema. Dlatego nawołuję i apeluję: kochani, dajcie sobie z tym spokój :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już dzisiaj dostałam drugie wezwanie do zapłaty.Pierwsze przyszło jako SPAM(wie poczta co ma robić :D ). Wysłałam im odstapienie od umowy. Zobaczymy co teraz zrobią.Jak mnie będą straszyć sądami,to ja ich też postrasze-sądem i mediami,oszustów jednych... :angry:
Heej, co im napisałas dokładnie w mailu?? Bo ja dzis dostalam pierwsze wezwanie do zaplaty i nie wiem co mam zrobic... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temat jest wałkowany od 2 lat, więc czy ktoś może powiedzieć czy niezapłacenie tego ponosi za sobą jakieś konsekwencje. Każdy tylko się żali ale nikt nie pisze na temat, który każdy tu chciałby usłyszeć. Poproszę o wypowiedz tych któży nie płacili od co najmniej roku, czy mają jeszcze jakieś problemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 94 z 101

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...